HostGator.com » Support Portal

Safe Harbor sertikasyonu

Evet! HostGatorsafe harbor sertifikasına sahiptir.

Safe Harbor nedir?

Avrupa Komisyonu Veri Koruma Yönergesi, 1998 yılının Ekim ayında yürürlüğe giren ve gizlilik koruması için Avrupa "yeterlilik" standardına uymayan firmaların Avrupa Birliği ülkelerinde kişisel veri transferlerini saklaması yasaklanmıştır. Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa Birliği'nin katkıları ile, kendi vatandaşlarınin gizliliğini korumak amacı ile bir takım standartlar getirilmiştir..

İsviçre Federal Veri Koruma ve Bilgi Komisyonu ile ABD Ticaret Departmanlığı "Safe Harbor" çerçevesinde, iki ülke arasında gizliliğin korunması ile ilgili köprü kurmuş ve İsviçre veri koruma kanunu ile uyumlu ABD organizasyonlarına yönelik akıcı bir anlamı sağlamak için geliştirilen Safe Harbor oluşumuu ortaya çıkarmıştır.

Bu adreste HostGator'un Bilgilerini Görebilirsiniz


Article Comments

Marcin
Musze przyznac ze nie spodziewalem ie takiego obrotu sprawy jest tutaj niesamowicie duzo opcji.

Javier
Thanks, it is very important for all European Clients that our laws indicate that it is necessary condition to work with non European Hosting Corporation.

Best Regards

Javier Lopez

pushpraj143
thank its very important for all european


Your comments help us keep the knowledge base updated. This is not a medium for support. If you have questions or need help, please contact us via email, phone or live chat for fast assistance.

Post Comment